Valif Oral JellyValif Oral Jelly, czyli smakowa żelatyna napakowana substancją zwaną Vardenafil, działa poprzez rozluźnienie naczyń i skierowanie krwi do okolic penisa. Nie jest lekiem na zaburzenia erekcji, jest za to stosowany doraźnie w celu jej wywołania. Valif Oral Jelly w połączeniu z nitratami, nitrogliceryną znacznie zwiększa ryzyko wystąpienia skutków ubocznych związanych z zaburzeniem obiegu krwi w ciele, w tym zawału i wylewu. Zaprzestań korzystania z Valif Oral Jelly, w przypadku nagłej utraty wzroku, słuchu. Także w razie priapizmu, czyli długotrwałej erekcji, która trwa dłużej niż 4 godziny, może to być potencjalnie niebezpieczne dla dobrobytu Twojego Małego. Ból głowy, mięśni, zawroty głowy, zatkane uszy i inne problemy z ciśnieniem, tępy ból w klatce piersiowej to ewidentne sygnały do zaprzestania zażywania Valif Oral Jelly, jeżeli te nieprzyjemności nie miną, należy czym prędzej zasięgnąć pomocy medycznej, w przeciwnym razie narażamy się na trwały uszczerbek na zdrowiu, a w skrajnych przypadkach nawet zgon. Przezorny zawsze ubezpieczony, nie ryzykujmy niepotrzebnie.

Zanim zdecydujesz się na stosowanie Valif Oral Jelly, sprawdź czy nie masz przypadkiem alergii na Vardenafil, lub nie bierzesz jednego z gamy leków na bazie nitrogliceryny. Przemyśl też sprawę jeżeli lubisz od czasu do czasu kupić buteleczkę tzw Poppers’a w sex shopie, połączenie takich specyfików z lekami wywołującymi wzwód to krótka droga do wylewu.

Przyjęcie Valif Oral Jelly w dawce większej niż zalecana, również grozi wylewem lub zawałem, w szczególnych przypadkach może dojść do długotrwałej, wielce bolesnej i wstydliwej erekcji, brzmi to śmiesznie, ale może być tragiczne w skutkach, nikt nie chce dodać zdeformowanego penisa do swoich istniejących problemów ze wzwodem. Lekarz musi, również zostać poinformowany o wszelkich przebytych chorobach, przede wszystkim o tych ściśle związanych z układem krwionośnym i trawiennym, choroby serca w tym przebyty zawał mogą wykluczyć nas z terapii Valif Oral Jelly, środek może mieć też negatywny wpływ przy owrzedzeniu żołądka. Kategorycznie nie wolno brać większej dawki niż zalecana, ani łączyć Valif z Viagrą, Cialis, Tadalis czy innymi tego typu produktami. Optymalna, dzienna dawka środka oscyluje w granicy 20mg na dobę i nie należy jej przekraczać, Valif Oral Jelly zaczyna działać bardzo szybko, a pozostaje w organizmie na długie godziny po spożyciu, pamiętajmy jednak że do wywołania wzwodu niezbędne jest pobudzenie seksualne, wyklucza to wstydliwe, przypadkowe erekcje w gronie znajomych czy rodziny.

Valif funkcjonuje najlepiej przyjęty na pusty żołądek, popity szklanką wody, tłuszcze i spożyty alkohol spowalniają działanie leku, nie wspominając o ich wpływie na ogólny stan zdrowia i ciśnienie krwi. Grejpfruty i sok z grejpfrutów mają podobny wpływ na działanie leku, nie jest to do końca przebadany, jednak odnotowana nieporządane reakcje.

Valif Oral Jelly z naszej oferty to produkt oryginalny, o gwarantowanym składzie i niewiarygodnym działaniu, o ile stosuje się go wedle zaleceń.

 

.