Kamagra Oral JellyKamagra żel inaczej Oral Jelly to forma popularnego leku wywołującego erekcję u mężczyzn, a u kobiet wzmagającego doznania seksulane i intensyfikującego orgazm. Kamagra w takiej formie jest znacznie lepiej przyswajalny niż w tabletkach czy rozpuszczalnych pastylkach, aplikacja bezpośrednio na skórę członka gwarantuje błyskawiczną erekcję, omija układ pokarmowy, oszczędzając nam potencjalnych nieprzyjemności takich jak biegunka czy niestrawność.

Potencjalne skutki uboczne stosowania Kamagry w żelu to niekontrolowane jęki partnerki i twardy jak skała wzwód. Działanie żelu utrzymuje się oficjalnie przez około 6 godzin, nieoficjalnie do dwóch dni. Sildenafil, wynaleziony przez przypadek przez firmę Pfizer powoduje napływ krwi do prącia i generalnie, genitaliów, rozszerzając naczynia krwionośne i wywołując erekcję u mężczyzn, u kobiet ukrwiając łechtaczkę wzmaga podniecenie i odczucia podczas stosunku. Lek nie jest afrodyzjakiem, nie ma najmniejszego wpływu na libido, poza euforią, że znowu możemy postawić maszt. Maksymalna, dobowa dawka Sildenafilu to 100mg, jednak forma żelu nie pozwala na dokładnie odmierzenie porcji, zachowajmy zdrowy umiar, mając na uwadze że przedawkowanie może doprowadzić do priapizu i wizyty na ostrym dyżurze. Jak każdy inny lek Kamagra Żel niesie ze sobą niewielkie ryzyko skutów ubocznych, bólu głowy, problemów z utrzymaniem równowagi, słuchem, wzrokiem, bólem w klatce piersiowej, wylewem i innymi. Forma żelu całkowicie omija układ trawienny, nie wywołując na nim żadnej presji, dlatego chorzy na wrzody żołądka czy inne problemy, mogą śmiało korzystać z Kamagra Żel. Przyjemna konsystencja umożliwia też miłe nawilżenie okolic intymnych.

Pomimo tych wszystkich plusów, o których raczyłem wspomnieć, nie zapominajmy, że Kamagra Żel to produkt farmaceutyczny, szereg chorób czy dolegliwości wyklucza nas z listy potencjalnych stosujących, nadciśnienie, chore serce, to tylko dwa przykłady na które trzeba zwrócić uwagę. Nie wolno pod żadnym pozorem łączyć Kamagra żel z innymi substancjami wywołującymi wzów, ani z lekami na bazie nitrogliceryny, w przeciwnym razie narażamy się na wielkie niebezpieczństwo. Warto przejść się do lekarza, aby wyjaśnił nam wszystko w detalach i ewentualnie doradził dawkę czy zupełnie odradził stosowaniego tego leku. Niestosowanie się do zaleceń to proszenie się o krzywdę, nie ryzykujmy niepotrzebnie.

Kamagra żel, tak jak zwykła Kamagra w tabletkach i inny formy Kamagry dostępne bez recepty na naszej stronie to dzieło Ajanta Pharma, olbrzymiego koncernu farmaceutycznego, który obsługuje rynek azjatycki, ich produkty cieszą się wielką popularnością, ze względu na skład identyczny z konkurencją i przystępną cenę. Żaden inny koncern nie oferuje swoim klientom tak ogromnej gamy leków, którymi mogą w szybki i łatwy sposób naprawić swoje pożycie małżeńskie. U nas mają Państwo dostęp do pełnej ofery tego fantasycznego laboratorium farmaceutycznego, na dodatek bez recepty czy zbędnych komplikacji. Wystarczy parę ruchów myszki i po paru dniach, Kamagra Żel zostanie dostarczona pod Państwa drzwi.

 

.