Kamagra EffervescentKamagra Effervescent to rozpuszcalne w wodzie pastylki zawierające Sildenafil, bo rozpuszczeniu i wypiciu Kamagra raptownie przenika do krwioobiegu, zwięszkając ukrwienie genitaliów, rozszerzając naczynia krwionośne i kierując tam krew, która wywołuje erekcję w obecności podniecenia seksualnego, wzwód nie następuje samoczynnie, tak samo jak z Viagrą czy innymi doraźnymi lekami na impotencję. Pojedyncza, rozpuszczalna pastylka zawiera około 100mg Sildenafilu, jest to dość znaczna dawka i często zaleca się złamanie tabletki na pół, Kamagra Effervescent sprzedawana jest w tubach zawierających po 7 takich krążków. Udowodniono, że lek w takiej postaci jest najszybciej absorbowany przez organizm i zaczyna działać niemal natychmiastowo, o ile nie pijemy go prosto po posiłku, lub mieszamy z alkoholem, te dwa czynniki znacznie opóźniają wchłanianie Kamagry. Lek zaczyna działać po paru minutach i utrzymuje się w ciele przez wiele godzin, dzięki czemu nie musimy się zbytnio martwić godziną spożycia, wielu impotentów odczuwa znacznie dłuższy czas działania, który sięga nawet dwóch dni, brzmi to bardzo ekonomicznie. Ajanta Pharma, indyjskie laboratorium farmaceutyczne jest producentem Kamagry, nie tylko w postaci rozpuszczalnej ale i we wszystkich innych, wliczając w to żele, pastylki itp. Pozwala to na drastycznie mniejszą cenę leku, w porównaniu z przereklamowaną i potwornie kosztowną Viagrą. Przed rozpoczęciem kuracji, koniecznie spotkajmy się z naszym lekarzem w celu określenia odpowiedniej dawki i ewentualnych przeciwskazań.

Istnieje szereg przeciwskazań wykluczających co po niektórych cierpiących na impotencję mężczyzn, są to przede wszystkim choroby serca, schorzenia układu krwionośnego, nadciśnienie, stan pozawałowy, zażywanie leków na bazie nitratów, choroby nerek i wątroby w tym wrzody, korzystanie z Kamagry w tych przypadkach grozi niebezpiecznymi efektami ubocznymi, a nawet zgonem. Z sercem i układem krążenia nie ma żartów, zachowajmy zdrowy rozsądek. Możemy również doświadczyć mniej drastycznych efektów ubocznych takich jak, biegunka, zatwardzenie, katar lub zapchany nos, zanim wzroku lub słuchu, nudność, zawroty głowy, jednak są one mało dokuczliwe i szybko zanikają. Do efektów ubocznych najczęściej dochodzi przy przekraczaniu dawki zalecanej z myślą o jeszcze potężniejszej erekcji, jednak to nie działa w ten sposób, Kamagra nie potęguje wzwodu, tylko go wywołuje, nie wolno też łączyć Kamagry z innymi lekami działającymi na tej samej zasadzie, to również grozi rychłym zgonem w męczarniach. O tym wszystkim powinien nas uświadomić lekarz.

Kamagra działa też na kobiety, w podobny sposób co u mężczyzn, krew napływa w okolice intymne, do łechtaczki, znacznie zwiększając doznania płynące z seksu, umożliwia łatwiejsze i płynniejsze uzyskanie orgazmów i potęguje przyjemność.

Kamagra Effervescent zakupiona ze sprawdzonego źródła, jak nasza strona to gwarancja działania, składu i najwyższej jakości produktu, który posiadamy prosto od Ajanta Pharma w niezmienionej postaci.

.