opakowanie apcalis oral jellyApcalis Oral Jelly to produkt farmaceutyczny na bazie Tadalafilu, w formie żelek, słodkich i pysznych jak te zakupione w sklepie ze słodyczami, ta sama substancja występuje w lekach o nazwie Cialis i Tadanafil, bardzo popularnych i skutcznych. Pojedyncza porcja składa się z jednej żelki, która zawiera w sobie aż 100mg środka, Tadalafil w takiej formie charakteryzuje się znacznie szybszą absorbcją leku, co przekłada się na szybsze uzyskanie wzwodu, lek zaczyna działać już po 20 minutach od spożycia, a efekt utrzymuje sie nawet do 36 godzin, miejmy na uwadze że efekt to nie to samo co erekcja, nikt nie wytrzymałby 36 godzinnej erekcji. Efekty uboczne Apcalis Oral Jelly, są bardzo słabo odczuwalne, a zdażają się bardzo rzadko i tylko w szczególnych przypadkach.

Sposób podania to jedyna różnica pomiędzy Apcalis Oral Jelly a inny preparatów z Tadalafilem, do uzyskania wzwodu wymagane jest podniecenie seksualne, żelka sama w sobie jej nie wywoła, trzeba wspomnieć również, że nie jest to lekarstwo na impotencję, tylko środek doraźny. Wzwód ustaje po zakończeniu stosunku, jednak istnieje ryzyko, zwłaszcza przy przekroczeniu dawki czy łączeniu Apcalis Oral Jelly z innym środkiem na erekcję, że utrzyma się ona przez dłużej niz 4 godziny, należy wtedy udać się czym prędzej po pomoc medyczną, w przeciwnym razie grozi nam trwałe uszkodzenie członka, albo ściągnie zeń krwi strzykawką z koszmarów. Alkohol i tłuste potrawy opóźniają przyswajanie leku, najlepiej zjeść żelkę na pusty żołądek, ewentualnie popić szklanką wody.

Apcalis Oral Jelly, jak każdy lek niesie za sobą ryzyko nieprzyjemnych efektów ubocznych, jednak forma podania leku minimalizuje szanse ich wystąpienia. Do najczęściej wykrywanych można zaliczyć: bóle głowy, senność lub nadpobudliwość, sztywność mięśni, problemy żołądkowe  w tym bóle i biegunki, owrzodzenia, chwilową utratę wzroku i/lub słuchu, czy komiczne widzenie na niebiesko o którym chyba słyszy się najczęściej, światłowstręt itp. Te efekty mijają szybko, z reguły nie przeszkadzają stosującym w przyszłym zjadaniu pysznych żelek, są na tyle nieznaczne. Wielu stosujących odczuwa totalny zanik występowania powyższych w miarę stosowania Apcalis, co pozwala cieszyć się długim zdrowiem i erekcjami na zawołanie przez wiele lat. Lek nie uzależnia fizycznie, nie trzeba również zwiększać zalecanej dawki, Apcalis działa tak samo dobrze pierwszego dnia stosowania co po dziesięciu latach. W każdym bądź razie, nawet kupując ten specyfik bez recepty, warto skonsultować się z lekarzem, poradzi on jak dawkować Apcalis, z jakiej dawki korzystać, oraz upewni się czy nie ma żadnych przeciwwskazań w naszym przypadku.

Apcalis Oral Jelly bez recepty zakupiony na naszej stronie to produkt najwyższej jakości, prosto koncernów farmaceutycznych, które używają tylko surowca najlepszego sortu, nie za jakiejś piwnicznej apteki. Po zaksięgowaniu płatności przygotowujemy przesyłkę, upewniamy się, że zamówienie jest zapakowane w takich sposób, aby nie zdradzał zawartości paczki.

.